Padlý anděl // Thomas Tayler Clearwater

26. ledna 2014 v 11:05 | #Shiva# |  Členové

Jméno: Alissa
Blog: Adminka ZDEJméno: Thomas Tayler Clearwater

Věk: 197/20

Rasa: Padlý anděl

Ubytování: 3-10

Zvláštní schopnost: Snílek (vidí budoucnost ve snech)

Schopnosti:

Popis: Thomas je vysoké středně vypracované postavy. Měří 188 centimetrů a váží okolo 67 kilogramů. Jeho pýchou je, že není lechtivý. Kratší havranitě černé vlasy nosí šíleně rozčepířené nebo načesané na bok. Velmi rád si s nimi hraje a upravuje je. Má temné hnědé oči, které jsou až černé. Tvář mu zdobí krásný úsměv, který většinou není upřímný. Obléká je do tmavých barev, je velice dobrý ve zpěvu, ačástečném hraní na klávesy či basskytaru. Je to satanista a zasvětil se rebelství. Kouří a občas bere i drogy, své důvody tají. Zaměřuje se na deathcore a metalcore.. nyní je v kapele s post-harcorovým a electonicorovým stylem. Užívá screaming, growling. Dříve zpíval u skupiny Darkness Everywhere. Nyní je v kapele, kterou založil, Crown The Empire. Má tetování na hrudi a po celé délce levé paže. Zastihnete ho s piercingem v nose, jazyku nebo spodním rtu.
Při přeměně má černá svalnatá havraní křídla, která ho udrží ve vzduchu. Stává se mu zřídka, že se peříčka začnou odtrhávat. Většinou už odhadne, kdy takový moment nastane a zabrání katastrofě, než ho -jeho tělo- to zase přejde. Párkrát už takhle spadl z větších výšek. Křídla se mu vždy zpraví.

CHarakter: Rád spí a je tak trochu hajzl. K holkám se většinou chová chladně. Na první pohled vypadá, že je sobecký, že nic nemá rád, ale ve skutečnosti trpí. Řídí se LaVeyovým satanismem. Poslouchá hudbu tvrdšího rázu a nenávidí pop a podobné žánry... Jediné bytosti, které má na světě rád je jeho nevlastní bratr Alex, drak Araknid a pes Rocky. Je to flákač a rád se účastní rvaček v baru, na koncertech... no... kdekoliv má příležitost. Je to provokatér. Ovšem, když najde někoho, kdo se mu doopravdy líbí, dokáže být i velkým romantikem. Je hrdý a nerad přiznává své slabosti.


Minulost: Svůj život by shrnul jako jeden velký omyl. Bývával to klidný klučina. Ve škole neměl nikdy problémy, ani s přáteli, ani s učivem. S rodinou zažil spousty zážitků, jak ze společných výletů, tak večerního posedávání u televize. K patnáctým narozeninám dostal překrásné štěně československého vlčáka. Pojmenoval ho Rocky. Stal se Taylerovým nejlepším přítelem. Už tehdy se zabýval zpěvem s corovým zaměřením. Býval hlavním vokalistou skupiny Crown The Empire.
Osudovou chybou se stala večerní procházka se psem v parku. Přepadli je tři chlápci a chtěli po Taylerovi peníze. Pod vlivem alkoholu ho zmlátili k smrti. Náhlý kolemjdoucí si toho všimnul a zavolal pomoc. Výtržníci mezitím utekli. Tayler se ztrácel. Cítil, jak mu Rocky olizuje tváře. Už nebyl schopen vstát. Měl vnitřní krvácení, které mu muži přihodili, když do něj surově kopali. Slyšel své hlasité, poslední tlukoty srdce. Odvrátil tvář na černé nebe poseto hvězdami. Nic kolem sebe už nevnímal. Bolest ho dostatečně otupěla. Na rtech se mu vytvaroval překrásný úsměv, který potom už nikdy víckrát nepoužil. Jiskra v jeho hnědých očích vyhasínala. Pak už nic nebylo...
Vzbudil se a spatřil nejjasnější světlo. Tak čisté a nevinné. Vstal a světle hnědé vlasy měl rozčepýřené. /Tohle je nebe? / Zeptal se sám sebe a odpověď mu přinesla ostrá bolest zad mezi lopatkami. Cítil žár a pichlavou bolest, když na zádech začaly růst podivné výrostky. Bolestně vykřikl. Padl na kolena v té bílé nicotě. Jakoby cítil každý nerv a do očí se mu draly slzy. Něco mu rostlo ze zad. Nabíralo to na objemu a velikosti. Opět a hlasitěji vykřikl. Žádná ozvěna, ani lehký vánek. Jakoby se zastavil v čase a on sám se mohl pohybovat. Z rány mu v tenkých pramíncích stékala krev, a když dopadla na to bílé nic, jednoduše se vytratila. Spatřil svého vlčáka. S domněnkou. že ta bolest v něm vyvolala vzpomínky, mu nevěnoval pozornost. Ale pes k němu přiběhl a začal mu olizovat krev ze zad. Povzbudivě do Taylera šťouchal. Rocky uskočil od svého pána, když mu ze zad z nenadání vyrostla obrovská úchvatně bílá křídla. Chrupavčité peří se srovnalo. Bolest pominula. Tayler zmateně vzhlédl a pes stál u něj. /Dokázal jsi to Taylere./ Pyšně mu pes olízl tvář. "Co jsem dokázal???"
/Jsi anděl Tayi!/ "Ale proč?!"
/Protože... si tě On vybral. / Okolo nich se shromáždil dav stejně okřídlených mužů. Usmívali se na něj. Tayler hrdě vstal a rozvinul svá křídla.
Už ho nebavilo poslouchat boha. Nač by měl být něčí opičkou? Nechtěl jít do nebe. Peklo se mu zamlouvá více. Za neposlechy ho bůh po několikati letech vyhnal zpět na Zemi. Taylerovi bylo odepřeno ještě někdy v životě spatřit Ráj. Stal se někým jiným, a ne jenom fyzicky. Jeho oči dostaly odraz zla. Křídla i vlasy mu zčernaly, jako ta nejtemnější noc. Straní se od ostatních. V barech se s chutí zapojuje do rvaček. V téhle době začal užívat drogy a kouřit. Začal si říkat Thomas. Totálně se změnil k horšímu. Našel si přítele s podobnou minulostí - Alexe. Považuje ho za svého bratra a dokáže se mu svěřit se vším. Jeji cesty se spojily a stali se nerozlučnými přáteli i navzdory tomu, že Alex je strigoj a Thom padlý anděl.
Jediné jeho osvobození bylo, když jednoho chladného večera objevil v lese podivná, černý, lesklý kámen. Všiml si, že v něm vedou nějaké třpytivé fialové žilky. Vzal si ho domů do jejich pronajatého bytu. Byl kamenem uchvácen. Po třech dnech našel pouze jeho úlomky, jakoby to byla pouze skořápka. A pes taky nikde. Zmateně zamířil do kuchyňky. Všiml si Rockyho, jak vrtí ocasem a hlavu má schovanou pod stolem. "Co to tam máš, chlapče?" Přistoupil ke kamarádovi a podrbal ho na hřbetě. Zohl se, aby mohl prozkoumat to, co přitahuje psovu pozornost. Spatřil nějaké malé, černé, šupinaté zvířátko. Vykvíklo to, když to Thoma uvidělo. "Pro Satana!" Uskočil. Pes si a zíral na místo pod stolem. To černo fialové zvířátko vylezlo a pomalu se přikrčeně plazilo k Tayiovi. Thomas na vytřeštěně zíral na to malé stvoření. Má to křídla, drápky a ostny. Natáhl k tomu ruku a ono se to se zamručením přitulilo. Na tváři se mu objevil úsměv, o kterém si myslel, že už ho nikdy nepoužije.
Mládě rostlo a byt byl pro něj malý. S Thomasem začalo komunikovat. Zjistil, že to dráče druhu Nighrumferno a pojmenoval ho Araknid. Cestovali, dokud se nedostali ke dvěma zvláštním stěnám, kde se jim zjevila brána do jiné planety, planety, kde se jim bude žít lépe. V zemi Aracänus a městě Urraben našli svůj domov. Zde si založil skupinu Crown The Empire. V zemi draků se jim daří skvěle, začali chodit do školy dračích jezdců a objevují divy téhle neznámé planety.Galerie:


Přeměna:


( Čisté vokály ↓ )

Drak

 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Darkness Well Darkness Well | 19. června 2014 v 15:15 | Reagovat

8-O I´m eft out.... 8-O  8-O  8-O  8-O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama