Měnivec

25. ledna 2014 v 10:48 | #Shiva# |  Registrace

Vznik/Zrození:

Měnivcem se můžeš narodit, ale tvá matka musí být tohoto druhu taky. Schopnosti se začínají projevovat od deseti let. Tehdy začnou první samovolné přeměny z důsledku silných emocí.
Druhá možnost být měnivcem je proměna. Platí pouze pro lidská stvoření a způsobí to polibek za modrého úplňku. Jedinci není týden dobře a je přecitlivělý. Proměnu zakončí převtělení v oblíbené zvíře nebo osobu stejného pohlaví.

Smrt:

Jsou věkově nesmrtelní a odolní vůči nemocem. Zabít se dají všelijak… zastřelit, udusit, propíchnout nebo i utopit. Pokud nemají zvláštní schopnost regenerace.
Když zemře měnivec, slunce se schová za mračna a je i možné, že se spustí déšť. Z jejich druhu moc nezbylo a hodně byli vražděni kvůli lovcům, kteří je prodávali pro laboratorní výzkumy nebo do otroctví.

CHarakter:

Inteligentní bytosti s kousavým smyslel pro humor. Většinou opovrhují mrtvými, jako jsou upíři, potomci smrti, démoni nebo padlí andělé. Nenávist je vzájemná a v ničem se nepohodnou. Na opak si výborně rozumí s kitsune, mai a elfy. Jejich povahu ovlivňuje zvíře, od něhož můžou přebrat dobré, ale i špatné vlastnosti. Rebelové, co zvolí temnou stranu, jsou kritizováni i vlastním druhem.

Popis:

O měnivcích se říká, že to jsou jedni z nejroztomilejších stvoření na světě. Mají vlastní vzhled i duši. Jejich výhodou je brát na sebe podobu kohokoliv. Většinou se podobají oblíbenému zvířeti a získávají i jeho některé rysy, samozřejmě zjemněné. Takže domýšliví jedinci by mohli i přijít na to, o jaké zvíře se u daného měnivce jedná. Když se měnivec promění ve zvíře, získá po dobu proměny i sílu a schopnosti. Ale nikdy se nestane, že kdyby se proměnil v totožnou podobu, co požívá např. démon, bude silnější. Nejsilnější může být leda ve své nejčastější podobě.
Většina chlapců má ledově modré oči a dívky jasně zelené, ale ostatní barvy nejsou vyhrazeny. Jejich stylem je rock nebo pop. Dalo by se říct, že je jim to jedno a poslouchají to, co se jim líbí.

Vrozené schopnosti:

Užívání podob všech žijících bytostí stejného pohlaví + využití jejich schopností (po dobu přeměny) + dobrý smysl pro orientaci.

Příklad podoby:

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Norok Norok | 25. ledna 2014 v 10:55 | Reagovat

Wow !

2 Terka Terka | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 15:52 | Reagovat

Zajímavé :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama