Druhy

12. ledna 2014 v 17:20 | #Shiva# a Alissa |  Registrace

Upír

Upíři jsou věkově nesmrtelná. Dají se zabít kůlem do srdce, upálením, utrhnutím hlavy nebo vytrhnutím srdce. Ani jeden z těchto způsobů smrti není lehký. Upíři jsou velmi inteligentní, rychlí a sebejistí. Dokážou prozírat ostatní a svůj poměrně dlouhý život zkracují ne menšími úlety.
Dělí se na několik druhů z nichž je upír (vampír) nejslabší.

Démon

Démonem se lze narodit nebo stát. Je jedno jaký jste předtím vedli život...jakmile do vás vstoupí démon, lidská část ustoupí. Je to jako parazit a vaše tělo se stane hostitelem. Stanete se někým jiným...silnějším, chytřejší a odolnějším. Většina démonů umí z části používat černou magii. Nejsou v ní tak zdatní jako mágové, čarodějnice atd... Ale umí ji uvládat. Opovrhují v ším živím a nejlepší společnost jim poskytuje vlastní druh nebo upíři. Ze všech druhů na škole nejvít nenávidí měnivce. Nic moc v tom není, neví proč je nemají rádi. Ovšem se občas najdou případym kdy si nějací jedinci spolu rozumí.

Kitsune:

Inteligentní tvor s magickými schopnostmi, které se zvyšejí s narůstajícím věkem a zkušenostmi. Mezi jejich schopnostmi vynikají především ve transformaci v lidskou podobu, ve které obvykle lidi ošálí. Kitsune se také vyznačují tím, že můžou mít až devět ocasů. Obecně platí, že více ocasů značí starší a mocnější lišku; podle některých příběhů dorůstají až když liška dosáhne věku 1000 let. Nejčastěji se v příbězích objevují kicune s jedním, pěti, sedmi a devíti ocasy. Když liška získá devátý ocas, její srst se zbarví bíle nebo zlatě.

Mai:

Osoby s nadpřirozenými schopnostmi kočky. Potomci Egyptského boha ---. Mai mají devět životů, přitom každá jejich smrt je bolestivější než ta předchozí. Vyskytují se většinou všude po světě, ale lidé o nich nemají ani tušení. Svůj druh chrání a panuje mezi nimi vysoké přátelství.

Potomek smrti:

Nymphy:

Vodní, lesní a horské polobohyně. Jsou to bytosti podobné našim pohádkovým vílám nebo rusalkám.
Všechny jsou krásné, jejich posláním je zpěv, tanec, zábava. Vyskytují se obvykle ve společnosti jiných přírodních tvorů, jako jsou Siléni, Satyrové, Panové nebo i ve společnosti bohů, často to byl Apollón, Dionýsos nebo Hermés či Artemis.
Byly obvykle panny, mnohé však měly potomky s bohy nebo lidmi. Nejsou nesmrtelné. Jsou přívětivé k lidem, jenom pohlední mladí muži mohli přijít k nehodě nebo dokonce k záhubě.

Měnivec:

Bytost vypadající jako člověk s několika podobami. Může se proměnit v kohokoliv a jakékoli zvíře. Může na sebe prát pouze podobu živých bytostí. Takže ne, v kámen se fakt nepromění :D
Bere si podobu pouze stejného pohlaví a to pouze jenom v případě, že bytost/zvíře už někdy spatřil na vlastní oči. Většina si oblíbí jednu udrčitou podobu zvířete, ve které se nejčastěji mění. Někdy to mívá dopad i na jejich chování a zlehka se chovají jako dané zvíře.
Příklad: Lenochod = bytost je líná a celkově v klidu.
=

Člověk/Elf:

Neobyčejní lidé se speciálním tréninkem a dokonalou fyzičkou. Umí spoustu věcí, co jiný smrtelník nezvládne. Jejich tělem proudí dračí magie. Postupem času se z nich stává elf, ale elfem nebudou nikdy úplně. Většina se přidává na stranu dobra a snaží se o obnovení přírody na Zemi. Ti, co se přidají na stranu temna naopak nic necítí k rostlinám a všemu živému. Jsou chladní a s nikým nevycházejí, ani se svým druhem.


Anděl:

Bytost bez hříchu, která se po smrti dostala do nebe je odměněna nadpřirozenými schopnostmi, křídly za služby u Všemohoucího. Mají možnost chodit po Zemi a plnit své úkoly, narozdíl od padlých andělů, kteří se již nemohou vrátit zpět na nebesa za urážení a opakovaná neuposlechnutí Boha. Pouze muži!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama