Démon // Ekaterina Angee Adne Darfall

12. ledna 2014 v 16:55 | #Shiva# |  Členové
Jméno: Shiva
Blog: Adminka ZDE
E-mail: Shivaworld@email.cz


Jméno: Ekaterina Angee Adne Darfall

Věk: 171/18

Rasa: Démon

Ubytování: 3-11

Zvláštní schopnost: Proměna v démonického vlka.

Schopnosti: Užívání živlu ohně (kromě dračího), teleportace, znásobeny schopnosti (rychlost, síla, především vytrvalost/odolnost).

Popis: Angee má dlouhé hnědé vlasy, které od času přebarví na černou. Má štíhlou, celkem sportovní postavu a krásné hnědé oči. Měří okolo 173 centimetrů a neváží více jak 50 kilo. Tělo má potetované na krku, pažích, nohou, po celém trupu a na zádech má andělská křídla.
Poslouchá hardrock, metalcore a vlastně cokoliv, co se jí zalíbí z tohoto žánru. Obléká se stejným stylem a často jí můžete vidět v otrhaných džínách či maskáčích, kanadách nebo ve všem možném co je zkráceně černé barvy. Jako doplňky používá ostnaté náramky a náušnice s obrácenými kříži. JE VELICE LECHTIVÁ. Před proměnou jezdila závodně parkur s Mallarockem. Je dobrá jezdkyně a koně miluje.
Jako svou schopnost si zvolila přeměnu v černého vlka s rudýma očima. Vždy to záviděla vlkodlakům.

CHarakter: Nesnáší, když jí někdo říká EMO! Na toto slovo je doslova alergická! Má morbidní smysl pro humor, ale na druhou stranu má pro ostatní pochopení a nesměje se kde jaké kravině. Jo jasně, je to rebelka a je škodolibá, ale směje se pouze nafoukaným idiotům zejména raperům. Většinou mlčky postává mimo skupinku lidí a zahaluje se do svých nejtemnějších myšlenek. Taky ráda tráví čas se svou sestrou a k tomu spolubydlící (říkají si sestry) Ignissou. Jen s těží si umí bez ní představit život. Miluje svého koníka Mallarocka. A to je asi vše, co tak na světě miluje, kromě zasvěcení satanismu. Je nutno podotknout, že občas s Ignissou zajde do okolí města a vyzdobí pár stěn bránou do pekla, pentagramy,...
Její důvěra se těžko získává a neupřednostňuje vztahy na jednu noc. Umí jasně říct NE, když se jí někdo nezamlouvá. Když se jí někdo líbí, dokáže po něm pokukovat neustále, i když se mu snaží vyhýbat. Myslí si, že na nikoho nemá a radši své city moc neprojevuje. Proto se jí Ignissa často směje a dobírá si ji z kamarádství, to pak Adne umí pěkně zčervenat.
V povaze jí ovlivnila i zvířecí podoba. Je prchlivá a nedůvěřivá, často dost nervózní a když jí něco zažene do kouta, dokáže se bránit a ne jenom ostrými tesáky.

Minulost: Bylo jí šestnáct - ve škole samotářkou, doma kusem hadru. Rodiče s ní nikdy moc nevycházeli dobře a často ji využívali. Ve škole se o ni zajímali pouze jako o terč posměchů. Nikoho si nikdy raději nevšímala. Místo aby se jí učitelé zastávali, zasedli si na ni a nechali ji na pospas ostatním. Tak to šlo dál, až do osmnáctých narozenin, které se rozhodla oslavit po svém. V té době už poslouchala metalcore, deathcore a electrocore. Vždy jí připadalo, jakoby zpěváci přebírali její bolest na sebe a pak ji jednoduše vyscreamingovali ze sebe pryč. Propadla skupinám Bring Me The Horizon, Crown The Empire, I See Stars, Black Veil Prides, Asking Alexandria a Pierce The Veil. Stala se kuřačkou a občas užívala i drogy. Postupně se nechala i potetovat... a ne málo. Chodila na brigády do restaurace a společenských podniků, kde musela často trpět prasárny, ale plat za to stačil.
Rodiče se pouze starali o jejího mladšío nemocného bratra. Ekaterina se jim úplně odcizila a spíše u nich bydlela jako služka. Její jedinou úlevou od toho všeho pro ni bylo jezdectví, ve kterém ji rodiče dřív podporovali do deseti let, než se jí narodil bratr a Angee si přestali všímat. Potom si musela sama zařizovat výuku jízdy na koni a nyní v osmnácti si našetřila na vlastního koně. Skoro vše dala za černého hřebce arabského plnokrevníka, se kterým začala jezdit i závodně cross-country.
Když jí zemřel bratr, vše se zhoršilo. Na to se otec zabil při autonehodě. Matka to potom už nesnesla a předávkovala se dragami. Všichni Adne opustili, další příbuzné, co by se jí ujaly už neměla nebo je neznala.Jediným blízkým se jí stal její kůň Mallarock.
Byla už sice plnoletá a postarat se o sebe uměla už od doby, co si jí přestali všímat, ale ve škole to bylo den za dnem horší. Všichni do ní hustili, že může za smrt své rodiny. Skoro nikdo Adne nenechal na pokoji.
Když jednou pozdě večer odcházela ze svéo zaměstnání, počkalo si na ni pár kluků ze školy. Jejich pověst ve všech budila respekt a i učitelé se od nich raději drželi dál. Nedovolili Ekaterině jít "domů". Svázali ji. Odtáhli ji někam pryč a surově z ní strahali šaty. Byla v šoku. Snažila se volat o pomoc, ale v ústech měla kus hadru, který jí v tom bránil. Nevěděla, co vše by od nich mola čekat. Pohrávali si s ní jako s hračkou. Protrpěla si jejich surové zacházení. Potom věděla už moc dobře co po ní chcou... a taky si to vzali. Chtěli její tělo.
Ráno se vzbudila někde v lese, samá modřina... Neviděla moc dobře. Jednak se jí do očí draly slzy a všude okolo byla raní mlha. Třásla se zimou i strachem navzájem. Cítila vztek a nenávist. Chtěla se pomstít... pomstít se všem, co si jen kdy vzali do úst její jméno a nějak ho pošpinili.
Obvazy na rukou si přeřezala o ostrý kámen a odvázala si látku okolo její hlavy, bránící jí v mluvení... Nále vše potemnělo. Pocítila silou ohavnou bolest a vykřikla. Otevřela oči a byla... Kdy byla? Nikde nic... jenom tma a červené světlo bez zdroje. Ostřejší bolest přišla téměř okamžitě. Padla na kolena. Jakoby ji spalovaly neviditelné plameny ohně. Kroutila se na černé nicotě. Ve skutečnosti Ekaterinino tělo leželo bezládně v lese.
Cítila každý sval, jak se napíná. Každý nerv, jak pulsuje bolestí. Znovu vykřikla. /To má být nějaký pozdní účinek drogy, co mi nejspíš dali?!/ Nevěděla. Chvěla se bolestí. Její kůži spalovaly plameny a dostávay se až k masu a šlachám. Ale její tělo nejevilo známky poškození. Bolest přicházela ve vlnáh a byla čím dál silnější.
Ekaterina věděla, že tohle byla smrt... ale smrt jí samotné nebo pouze její duše? A tu vše utichlo. Bolest pominula.
Nadále tam ležela nahá, vystrašená a zmatená. Jakoby už nikdy neměla zažít radost, štěstí... lásku. Někdo se zjevil vedle ní. Zrodil se ze tmy a kouře. Polédla na něj vyděšenýma, modrýma očima. "Hmmm. Jsem rád, že jsi to přežila malinká... Tvých očíby byla obzvlášť škoda." Promluvil k ní tejemný muž. Sršel z něj pocit, který v ostatních vzbuzoval strach. Respekt a autorita vysoce postaveného. "Než se mě zeptáš, kdo jsem nebo kde jsi... chtěl bych tě ušetřit zbytečných otázek... Je to prosté má milá... jsi v Pekle." Usmál se na ni muž a lehcerozvinul paže, a když to udělal, všude okolo začalo hořet. Ozývaly se zmučené výkřiky a prosby o milost. Adne se svíjela do klubíčka. Doufala, že je to pouze noční můra, ale vše bylo tak reálné...
"Chtěl bych ti dát dar. Vím, že jsi to neměla lehký. Rodiče tě opustili a ve škole ke k tobě chovali nehezky, i když neměli důvod. Jsi zvláštní Angee. To vše bylo jen proto, že ostatní cítili tvojí odlišnost a posměchy se jí snažili zatlačit. Tvůj kůň... schodil tě někdy úmyslně nebo ti ublížil? Ne. Protože zvířata uvažují jinak než lidé. Mallarock dobře ví, že bys mu nikdy neublížila i přesto... že je ti určeno stát se démonem...." Adne na něj nevěřícně zírá. To vše co řekl byla pravda... ale démon? Ona? Zavřela oči, usmála se a potom pohlédla na neznámého. "Chci se pomstít... všem!" Chladně se na něj podívala.

Galerie:


Přeměna:


 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama