Leden 2014

Gelidisentes

31. ledna 2014 v 16:10 | #Shiva#

Typický ledový druh draka. Jsou nejsilnější za chladného počasí. Převládá u nich klidná povaha. Neprojevují se jako vůdčí draci, spíše pomáhají ostatním. Jsou vysoce inteligentní a s tím by se s nimi žádný jiný druh draka nemohl měřit. Umí si dobře plánovat strategii boje a to jim umožňuje se vyrovnat ostatním.
Dají se snadno rozpoznat. Jejich šupiny mají ledovou barvu; bílou, světlé odstíny modré i zelené, stříbrnou nebo i šedou. Jsou na dotek ledoví, jen jejich jezdcům chlad nevadí. Většinou to jsou draci upírů a bytostí necítících zimu ani teplo. Mají ostré šupiny a většinou velmi trnitý ocas. Chrlí bílé až modrozelené plameny, které zmrazí cokoliv - to je taky velmi nebezpečné.


Hyacinoctis

31. ledna 2014 v 16:08 | #Shiva#

Noční typ draka. Za úplňku jím Měsíc propůjčí svou moc a drak je o něco silnější. Téměř nepřemožitelným se stane po dobu úplňku obou Měsíců, to se však stává zřídka. Vynikají v mrštnosti a rychlosti. Říká se o nich, že se dokážou dostat i tam, kde jiní draci nevlezou. Neznamená to však, že by byli o něco lepší než ostatní druhy. Velikou nevíhodu mají ve své povaze. Jsou to takzvaně "cholerici". Od ostatních draků si nenachají nic líbit.
Vyznačují se zejména hřbetními ostny a delšími drápy. Mají dlouhý, rozeklaný, hadí jazyk. Plivou modrý oheň. Můžou používat blesky, zvláštní šupiny slouží jako vodič. Většinou jsou jejich břišní šupiny zlaté, bílé nobo štříbrné, s vyjímkou i černé. Za noci jejich modré (světlé i tmavé) šupiny hází nejtemnější odstíny. Ke svým jezdcům jsou přítulní.
Hlavním nepřítelem je druh Lucidsoloi . Jejich přítomnost je fyzicky vyčerpává a u obou druhů to přivodí akorát nevrlost. Je ojedinělé, když se někteří jedinci v něčem shodují.


Lucidsoloi

31. ledna 2014 v 16:06 | #Shiva#

Typický druh draka, užívající oheň a sílu slunce. Jsou známí pro svou inteligenci a sílu. Naopak jsou velmi náchylní na dlouhodobé zamračené podmínky počasí. Proto si velice oblíbili místo Sirelské pláně, kde slunce přes den svítí pořád. Svému jezdci dokážou dobře poradit. Jsou rozumní a zdržují se ve skupinkách, tvořící až 4 draky.
Jejich opačným druhem je Hyacinoctis. Je mezi nimi obrovská nenávist a vzájemně si v ničem neprospívají. Vzájemná přítomnost je oslabuje a jsou z toho nevrlí. Nesnesou se spolu dlouhou dobu.
Popisem se dají nazvat jako "zlatí" draci. Jejich šupiny se krásně na slunci lesknou. Většinou prvky jako ostny nemají.


Pes // Rocky

29. ledna 2014 v 12:27 | #Shiva#

Padlý anděl // Thomas Tayler Clearwater

26. ledna 2014 v 11:05 | #Shiva# |  Členové

Jméno: Alissa
Blog: Adminka ZDE


Měnivec

25. ledna 2014 v 10:48 | #Shiva# |  Registrace

Vznik/Zrození:

Měnivcem se můžeš narodit, ale tvá matka musí být tohoto druhu taky. Schopnosti se začínají projevovat od deseti let. Tehdy začnou první samovolné přeměny z důsledku silných emocí.
Druhá možnost být měnivcem je proměna. Platí pouze pro lidská stvoření a způsobí to polibek za modrého úplňku. Jedinci není týden dobře a je přecitlivělý. Proměnu zakončí převtělení v oblíbené zvíře nebo osobu stejného pohlaví.

Smrt:

Jsou věkově nesmrtelní a odolní vůči nemocem. Zabít se dají všelijak… zastřelit, udusit, propíchnout nebo i utopit. Pokud nemají zvláštní schopnost regenerace.
Když zemře měnivec, slunce se schová za mračna a je i možné, že se spustí déšť. Z jejich druhu moc nezbylo a hodně byli vražděni kvůli lovcům, kteří je prodávali pro laboratorní výzkumy nebo do otroctví.

CHarakter:

Inteligentní bytosti s kousavým smyslel pro humor. Většinou opovrhují mrtvými, jako jsou upíři, potomci smrti, démoni nebo padlí andělé. Nenávist je vzájemná a v ničem se nepohodnou. Na opak si výborně rozumí s kitsune, mai a elfy. Jejich povahu ovlivňuje zvíře, od něhož můžou přebrat dobré, ale i špatné vlastnosti. Rebelové, co zvolí temnou stranu, jsou kritizováni i vlastním druhem.

Popis:

O měnivcích se říká, že to jsou jedni z nejroztomilejších stvoření na světě. Mají vlastní vzhled i duši. Jejich výhodou je brát na sebe podobu kohokoliv. Většinou se podobají oblíbenému zvířeti a získávají i jeho některé rysy, samozřejmě zjemněné. Takže domýšliví jedinci by mohli i přijít na to, o jaké zvíře se u daného měnivce jedná. Když se měnivec promění ve zvíře, získá po dobu proměny i sílu a schopnosti. Ale nikdy se nestane, že kdyby se proměnil v totožnou podobu, co požívá např. démon, bude silnější. Nejsilnější může být leda ve své nejčastější podobě.
Většina chlapců má ledově modré oči a dívky jasně zelené, ale ostatní barvy nejsou vyhrazeny. Jejich stylem je rock nebo pop. Dalo by se říct, že je jim to jedno a poslouchají to, co se jim líbí.

Vrozené schopnosti:

Užívání podob všech žijících bytostí stejného pohlaví + využití jejich schopností (po dobu přeměny) + dobrý smysl pro orientaci.

Příklad podoby:


Potomek smrti // Ignissa Alissa Lilith Raimon

18. ledna 2014 v 13:13 | Alissa |  Členové

Jméno: Alissa
Blog: Adminka ZDE
E-mail: maggotzuzzule@seznam.cz

Dračí druhy

17. ledna 2014 v 19:53 | #Shiva# a Alissa |  Registrace
Území

13. ledna 2014 v 19:20 | Shiva |  Území

Internát:

___________________________________________
Zahrada
Boxy pro koně
Nádvoří

Město:

___________________________________________
Obchodní centrum
Dragons & Riders shop
Lázně
Skupiny
...

Krajina:

___________________________________________