Upíři

26. prosince 2013 v 17:59 | Alissa |  Registrace

Vznik/Zrození:

Upíři vznikají většinou tak, že si navzájem vymění krev, člověk pozře upíří krev a upír zase lidskou, poté člověk musí zemřít. Ale promění se pouze tehdy, pokud je v něm upíří krve dostatek. Dalším způsobem jak se proměnit v upíra je prokletí. Proklít někoho v upíra může jen velice schopná a silná čarodějnice, protože k tomuhle je potřeba velmi složitý rituál a zaklínadla a samozřejmě velká energie, kterou čarodějka může čerpat např. ze země nebo z vody. Upírem se můžete také narodit. Tohle ale platí pouze pro některé druhy a to pro: Dhampíry a Lamie.

Smrt:

Upíři jsou v podstatě nesmrtelní, nemohou mít žádné nemoci a nestárnou (kromě narozených upírů, ale ti stárnou jen do určitého věku.) Zabít je ale možné je. Jeden z prvních způsobů jak zabít upíra je zbavit ho hlavy a jeho ostatky spálit na popel. Tohle ale ovšem svede jen nadpřirozená bytost, protože zabít tímhle způsobem tak silné a rychlé stvoření jako je upír je prakticky nemožné. Dalším ze způsobu zabití je vystavit ho na delší dobu slunečnímu záření. Jak asi víte slunce upíra spálí a oslabí jeho schopnosti. Pak také můžete upíra probodnout očarovaným kůlem, dřevo ale musí být z jasanu.

CHarakter:

Jsou moudří, ušlechtilí a mají smysl pro romantiku. Ke svému druhu jsou ohleduplní a drží při sobě. Nelze pominou, že když večírek uspořádá větší skupina upírů, je to katastrofa.

Popis:

Mohou vypadat jakkoliv. Většinou mají bledou pleť a doživívají se nekonečně dlouhého věku. Preferují styl satanismu a patří mezi druhy, které rády manipulují s ostatníma. Je mylná představa, že mají z pravidla rudé oči. Ne. Barva jejich očí je stejná jako u ostatních. Do ruda se zbarvuje až, když má jedinec "hlad". Vynikají svou rychlostí, při které jdou někdy sotva jen zahlédnout. Upíři jsou tišší a moc se neprojevují.

Druhy:

Vampír: Vampír je úplně nejobyčejnnější druh upíra.

Dhampír: Dhampíři jsou míšenci upíra a člověka. U dhampírů nezáleží jestli je jeden z rodičů strigoj nebo moroj nebo obyčejný vampír, ostatní je mají za vyvrhele. Jsou využíváni jako otroci, nebo sluhové. Některé dhampírky také bývají využívány k tomu aby uspokojily tělesné touhy ostatních druhů upírů.

Strigoj: Strigojové jsou dalším z nejznámějších druhů upírů. Vypadají v podstatě jako normální vampíři ale mají lepší schopnosti. Každý Strigoj má kromě svých vrozených schopností ještě jednu další a tou může být například proměna v libovolné zvíře, schopnost měnit počasí, teleportace atd. Narozdíl od Vampírů může skrývat své tesáky. Strigoj je také jediný druh upíra, na kterého platí zvláštní rostlina zvaná železník. Její listy pálí a výtažek z ní na ně působí jako silná kyselina. Také mohou chodit na slunce, pokud mají nějakou věc, s kamenem Lapise Lazuli, který očarovala čarodějnice a musí ho nosit pořád s sebou jinak nemá žádnou moc.

Moroj: Morojové jsou ve světě upírů něco jako upíři královské krve. Morojem se můžete buď narodit a nebo získat moc Moroje pokud jste se nějak vyznamenali. Podmínka ovšem je že před tím než se stanete Morojem musíte být strigoj.

Hell-blar:
Hell-blaři patří mezi nejobávanější druhy upírů. Je to zdivočelý druh upíra který se jako jediný vůbec nepodobá lidem. Hell-blaři jsou tak obávaní kvůli své divokosti. Jejich mysl se řídí podle nejprimitivnějších instinktů a právě proto jsou tak obávaní. Hell-blaři jsou schopní ucítit jedinou kapku krve na míle daleko. Hell-blara poznáte podle modré kůže a zůbů, které jsou všechny přeměněné na tesáky a podle hnilobného pachu. Dosud není žádná fotografie hell-blara protože ještě nikdo se nepřiblížil k němu tak blízko aby ho vyfotil...Hell blar ho okamžitě zabil než stihl udělat jediný snímek.

Baophan sith:

Vrozené schopnosti:

Rychlost, síla, telepatie,

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama