Démoni

26. prosince 2013 v 17:16 | #Shiva# |  Registrace

Vznik/Zrození:

Rodí se z čirého zla a ohně.
Někteří lidé, kteří to mají v životě těžké a zlomí je to, objeví temnou stranu, kdy se pomoci woodoo a magie stanou démony. Vlastně to je jejich smrt. Vylákají temné duchy z podsvětí a ti pak rozhodnou, zda jsou hodni vést druhý život a dostat novou šanci. Avšak není to zdarma. Svou přítomností působí lidem bolest, psychickou bolest.

Přeměna trvá tři dny. Kdy první den je zatím člověkem. Chodí po světě a sem tam se mu zjeví nějaký duch, lépe řečeno se ho nějaký duch pokusí vystrašit.

Druhý den se může stát, že démona v přeměně něco zabije. Musí si dávat pozor a je to jeho největší zkouška k novému životu. Temní duchové mu "Hážou klacky pod nohy".

Třetí den, pokud se jej daná osoba dožije, je už dokončení přeměny a z jedince se stává démon. Je to dar samotného vládce temnoty.

Nejlepší je, když se k čerstvě zrozenému démonovi připojí nějací starší, kteří ho budou učit způsobům a sebe kontrole...jinak by byl schopen vyhladit celé město.

Smrt:

Jsou to bytosti zrozeny z ohnivých plamenů zla a platí na ně pouze svěcená voda. Avšak v ní musí být utopeni. Démon je velmi odolný a může se stát, že utopíte pouze jeho tělo, které se dkáže zregenerovat a osůbka si opět kráčí po Zemi.

CHarakter:

Jak správně popsat démoní povahu??
Většina jedinců je paličatá a jednoduše si jdou po svém. Nedokážou cítit lásku, kromě své spřízněné duše...
Mají morbidní smyl pro humor a většinu času plánují, co komu provedou. K drakům cítí ovšem náklonnost a pečují o ně. Neradi prohrávají a se svými vrstevníky drží při sobě. Nenávidí anděly, satiry, měnivce, kitsune, mai a ostatní bytosti zrozené na základě zvířecích osobností.

Popis:

Démoni mají temně černé oči. Ale to není pravidlo. Popravdě můžou mít oči jakékoliv a jejich skutečnou barvu umí skrýt, ale to dělají zřídka a používají to jako kamufláž. V dnešní době existují čočky, takže když se ocitnou mimo planetu Aracänus, lidé nic nepoznají. Pravidlem démoniích očí jsou rudé, černé a jasně modré, ale opakuji; umí si sami určit barvu. Ta pravá se objevuje při silných emocích jako je vztek, láska (kterou jen zřídka chtějí zažít),...
Oblékají se jako gothici, rockeři, punkeři a metalisti. Rádi se zasvěcují i hudbě stejného žánru a na svět se dívají takřka kriticky, ale i to není pravidlo.
Všichni démoni jsou odlišní, a to ne jenom stylově a povahově.
Jejich postava je většinou štíhlá a vypracovaná. Chlapci se stanou drsnějšími a dívky na pohled křehčími.

Vrozené schopnosti:

Užívání živlu ohně (kromě dračího), teleportace, znásobeny schopnosti (rychlost, síla, především vytrvalost/odolnost).

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama