Prosinec 2013

Upíři

26. prosince 2013 v 17:59 | Alissa |  Registrace

Vznik/Zrození:

Upíři vznikají většinou tak, že si navzájem vymění krev, člověk pozře upíří krev a upír zase lidskou, poté člověk musí zemřít. Ale promění se pouze tehdy, pokud je v něm upíří krve dostatek. Dalším způsobem jak se proměnit v upíra je prokletí. Proklít někoho v upíra může jen velice schopná a silná čarodějnice, protože k tomuhle je potřeba velmi složitý rituál a zaklínadla a samozřejmě velká energie, kterou čarodějka může čerpat např. ze země nebo z vody. Upírem se můžete také narodit. Tohle ale platí pouze pro některé druhy a to pro: Dhampíry a Lamie.

Smrt:

Upíři jsou v podstatě nesmrtelní, nemohou mít žádné nemoci a nestárnou (kromě narozených upírů, ale ti stárnou jen do určitého věku.) Zabít je ale možné je. Jeden z prvních způsobů jak zabít upíra je zbavit ho hlavy a jeho ostatky spálit na popel. Tohle ale ovšem svede jen nadpřirozená bytost, protože zabít tímhle způsobem tak silné a rychlé stvoření jako je upír je prakticky nemožné. Dalším ze způsobu zabití je vystavit ho na delší dobu slunečnímu záření. Jak asi víte slunce upíra spálí a oslabí jeho schopnosti. Pak také můžete upíra probodnout očarovaným kůlem, dřevo ale musí být z jasanu.

CHarakter:

Jsou moudří, ušlechtilí a mají smysl pro romantiku. Ke svému druhu jsou ohleduplní a drží při sobě. Nelze pominou, že když večírek uspořádá větší skupina upírů, je to katastrofa.

Popis:

Mohou vypadat jakkoliv. Většinou mají bledou pleť a doživívají se nekonečně dlouhého věku. Preferují styl satanismu a patří mezi druhy, které rády manipulují s ostatníma. Je mylná představa, že mají z pravidla rudé oči. Ne. Barva jejich očí je stejná jako u ostatních. Do ruda se zbarvuje až, když má jedinec "hlad". Vynikají svou rychlostí, při které jdou někdy sotva jen zahlédnout. Upíři jsou tišší a moc se neprojevují.

Druhy:

Vampír: Vampír je úplně nejobyčejnnější druh upíra.

Dhampír: Dhampíři jsou míšenci upíra a člověka. U dhampírů nezáleží jestli je jeden z rodičů strigoj nebo moroj nebo obyčejný vampír, ostatní je mají za vyvrhele. Jsou využíváni jako otroci, nebo sluhové. Některé dhampírky také bývají využívány k tomu aby uspokojily tělesné touhy ostatních druhů upírů.

Strigoj: Strigojové jsou dalším z nejznámějších druhů upírů. Vypadají v podstatě jako normální vampíři ale mají lepší schopnosti. Každý Strigoj má kromě svých vrozených schopností ještě jednu další a tou může být například proměna v libovolné zvíře, schopnost měnit počasí, teleportace atd. Narozdíl od Vampírů může skrývat své tesáky. Strigoj je také jediný druh upíra, na kterého platí zvláštní rostlina zvaná železník. Její listy pálí a výtažek z ní na ně působí jako silná kyselina. Také mohou chodit na slunce, pokud mají nějakou věc, s kamenem Lapise Lazuli, který očarovala čarodějnice a musí ho nosit pořád s sebou jinak nemá žádnou moc.

Moroj: Morojové jsou ve světě upírů něco jako upíři královské krve. Morojem se můžete buď narodit a nebo získat moc Moroje pokud jste se nějak vyznamenali. Podmínka ovšem je že před tím než se stanete Morojem musíte být strigoj.

Hell-blar:
Hell-blaři patří mezi nejobávanější druhy upírů. Je to zdivočelý druh upíra který se jako jediný vůbec nepodobá lidem. Hell-blaři jsou tak obávaní kvůli své divokosti. Jejich mysl se řídí podle nejprimitivnějších instinktů a právě proto jsou tak obávaní. Hell-blaři jsou schopní ucítit jedinou kapku krve na míle daleko. Hell-blara poznáte podle modré kůže a zůbů, které jsou všechny přeměněné na tesáky a podle hnilobného pachu. Dosud není žádná fotografie hell-blara protože ještě nikdo se nepřiblížil k němu tak blízko aby ho vyfotil...Hell blar ho okamžitě zabil než stihl udělat jediný snímek.

Baophan sith:

Vrozené schopnosti:

Rychlost, síla, telepatie,


Démoni

26. prosince 2013 v 17:16 | #Shiva# |  Registrace

Vznik/Zrození:

Rodí se z čirého zla a ohně.
Někteří lidé, kteří to mají v životě těžké a zlomí je to, objeví temnou stranu, kdy se pomoci woodoo a magie stanou démony. Vlastně to je jejich smrt. Vylákají temné duchy z podsvětí a ti pak rozhodnou, zda jsou hodni vést druhý život a dostat novou šanci. Avšak není to zdarma. Svou přítomností působí lidem bolest, psychickou bolest.

Přeměna trvá tři dny. Kdy první den je zatím člověkem. Chodí po světě a sem tam se mu zjeví nějaký duch, lépe řečeno se ho nějaký duch pokusí vystrašit.

Druhý den se může stát, že démona v přeměně něco zabije. Musí si dávat pozor a je to jeho největší zkouška k novému životu. Temní duchové mu "Hážou klacky pod nohy".

Třetí den, pokud se jej daná osoba dožije, je už dokončení přeměny a z jedince se stává démon. Je to dar samotného vládce temnoty.

Nejlepší je, když se k čerstvě zrozenému démonovi připojí nějací starší, kteří ho budou učit způsobům a sebe kontrole...jinak by byl schopen vyhladit celé město.

Smrt:

Jsou to bytosti zrozeny z ohnivých plamenů zla a platí na ně pouze svěcená voda. Avšak v ní musí být utopeni. Démon je velmi odolný a může se stát, že utopíte pouze jeho tělo, které se dkáže zregenerovat a osůbka si opět kráčí po Zemi.

CHarakter:

Jak správně popsat démoní povahu??
Většina jedinců je paličatá a jednoduše si jdou po svém. Nedokážou cítit lásku, kromě své spřízněné duše...
Mají morbidní smyl pro humor a většinu času plánují, co komu provedou. K drakům cítí ovšem náklonnost a pečují o ně. Neradi prohrávají a se svými vrstevníky drží při sobě. Nenávidí anděly, satiry, měnivce, kitsune, mai a ostatní bytosti zrozené na základě zvířecích osobností.

Popis:

Démoni mají temně černé oči. Ale to není pravidlo. Popravdě můžou mít oči jakékoliv a jejich skutečnou barvu umí skrýt, ale to dělají zřídka a používají to jako kamufláž. V dnešní době existují čočky, takže když se ocitnou mimo planetu Aracänus, lidé nic nepoznají. Pravidlem démoniích očí jsou rudé, černé a jasně modré, ale opakuji; umí si sami určit barvu. Ta pravá se objevuje při silných emocích jako je vztek, láska (kterou jen zřídka chtějí zažít),...
Oblékají se jako gothici, rockeři, punkeři a metalisti. Rádi se zasvěcují i hudbě stejného žánru a na svět se dívají takřka kriticky, ale i to není pravidlo.
Všichni démoni jsou odlišní, a to ne jenom stylově a povahově.
Jejich postava je většinou štíhlá a vypracovaná. Chlapci se stanou drsnějšími a dívky na pohled křehčími.

Vrozené schopnosti:

Užívání živlu ohně (kromě dračího), teleportace, znásobeny schopnosti (rychlost, síla, především vytrvalost/odolnost).